fbpx

Doprava a platba

Způsob dopravy pro Českou republiku

1) Osobní odběr: bez poplatku

Místa pro osobní odběr domlouváme, postupně doplníme.

2) Zásilkovna: 75 Kč

Tuto možnost lze zvolit pouze v případě hmotnosti zásilky do 5 kg. Předpokládaná doba dodání zboží na výdejní místo je jeden pracovní den ode dne podání.

3) Česká pošta – doporučený balík: 82 Kč

Tuto možnost lze zvolit pouze v případě hmotnosti zásilky do 1,99 kg. Při váze 2 kg a výše bude automaticky nabídnuta Zásilkovna a Kurýrní služba DPD Private. Předpokládaná doba dodání cca 3–5 pracovních dní.

Způsob doručení pro Slovensko:

1) Zásilkovna: 110 Kč

Předpokládaná doba dodání zboží na výdejní místo je jeden pracovní den ode dne podání.

2) Česká pošta – standardní balík prioritní: 303 Kč

Tuto možnost lze zvolit pouze v případě hmotnosti zásilky do 1,99 kg. Při váze 2 kg a výše bude automaticky nabídnuta Zásilkovna. Předpokládaná doba dodání zboží je 3–5 pracovní dní na hranice Slovenska ode dne podání a poté dle podmínek slovenské pošty.

Způsob platby:

  • Platba kartou přes platební bránu Comgate
  • Platba převodem online
  • Hotově při osobním odběru

Online platby pro nás zajišťuje platební brána ComGate. Poskytovatel služby, společnost ComGate Payments, a.s., je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení online. Do rozhraní platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure, a tak budete nejspíš požádáni o zadání číselného kódu, který obdržíte SMSkou od své banky.

Platba bankovním převodem

Okamžitá platba prostřednictvím internetového bankovnictví. Platební brána ComGate vás přesměruje do vašeho internetového bankovnictví, kam se přihlásíte jako obvykle a zde potvrdíte už připravený platební příkaz.

Po dokončení platby budete přesměrováni zpět do obchodu. Platba je potvrzena okamžitě, budeme bez odkladu pokračovat v realizaci objednávky.

Kontakty

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

Způsob doručení zboží a způsob úhrady si kupující zvolí v objednávkovém formuláři.

Informace o cenách v e-shopu

Cena knih i dopravy je uvedena v českých korunách (Kč) včetně DPH.

Výše DPH je následující: knihy včetně 10% DPH,  Doprava Česká pošta a Zásilkovna včetně 21% DPH.

Veškeré zboží je dostupné skladem, pokud není vyloženě u titulu uvedeno jinak.

Poštovné za doručení neplatí kupující, pokud si objedná zboží v celkové ceně nad 1500 Kč. Pokud na knihu poskytuje prodávající slevu, vychází se pro výpočet ceny balného a poštovného z ceny po slevě, ne z původní uvedené ceny zboží.

Všechny ceny uvedené v e-shopu jsou vždy uvedeny v českých korunách (Kč) a platby při tuzemské transakci probíhají v této měně.